O nás

     Na trhu cestovného ruchu je v súčasnosti nespočetné množstvo zájazdov ponúkaných desiatkami cestovných kancelárií. Pri vyberaní dovolenky nie je možné osobne obísť všetky cestovné kancelárie a ani detailne porovnať ich ponuky či už z katalógov alebo na webe. Môžete sa síce o to pokúsiť, ale nakoniec to vzdáte a kúpite si možno aj to, čo ste pôvodne ani nechceli. My máme pre vás riešenie, ktoré ušetrí množstvo vášho času a umožní vám vybrať si bez námahy tú najvýhodnejšiu ponuku.

    Cestovná agentúra OK HOLIDAY s.r.o. je autorizovaným zmluvným zástupcom desiatok slovenských, rakúskych, nemeckých a českých cestovných kancelárií. Činnosť jej majiteľa a konateľa siaha v cestovnom ruchu viac ako 20 rokov dozadu, konkrétne do roku 1995.

    Cestovateľský portál okholiday.sk je prevádzkovaný a vlastnený spoločnosťou OK HOLIDAY s.r.o., ktorá je držiteľom živnostenského oprávnenia na prevádzkovanie cestovnej agentúry. Toto oprávnenie spoločnosť získala preukázaním odbornej spôsobilosti a požadovanej praxe v oblasti cestovného ruchu. Súčasťou portálu je vyhľadávací a rezervačný systém, ktorý obsahuje zájazdy všetkých najvýznamnejších cestovných kancelárií. Ponuka zájazdov je zostavovaná a denne niekoľkokrát aktualizovaná na základe elektronických dát dodávaných cestovnými kanceláriami, ktoré sú organizátormi zájazdov.

     Vďaka profesionálnemu vyhľadávaciemu systému nájdete na našom webe najširšie spektrum zájazdov pod jednou strechou. 24 hodín denne máte k dispozícii najväčší a najprehľadnejší katalóg zájazdov všetkých CK a možnosť výberu dovolenky presne podľa svojich predstáv. Za túto službu nezaplatíte nič naviac, pretože zájazd si u nás objednáte za úplne rovnakú cenu ako u touroperátora, ktorý zájazd organizuje, vrátane zliav a vernostných bonusov. Naša ponuka šetrí nielen váš čas a námahu, ale aj peniaze, pretože vám garantujeme, že daný zájazd nekúpite nikde inde lacnejšie.

 

Vaše výhody u nás:

  • uvádzame konečné ceny vrátane povinných príplatkov
  • najväčšia aktualizovaná on-line ponuka zájazdov na slovenskom trhu
  • katalógy všetkých CK sústredené v jednom vyhľadávači a na jednom mieste
  • možnosť prehľadného porovnania jednotlivých ponúk a výber cenovo a kvalitatívne najvýhodnejšej dovolenky
  • pohodlný výber a objednávka zájazdu za úplne rovnakú cenu a podmienok ako v CK, ktorá zájazd organizuje
  • individuálny prístup - napíšte nám svoju predstavu o dovolenke a my pre vás odchytíme najlepšie ponuky, ktoré sa častokrát ani nestihnú dostať do bežného predaja
  • ak ste našli v inej slovenskej agentúre presne rovnaký zájazd za nižšiu cenu, pošlite nám danú ponuku - my ju nielenže dorovnáme, ale naviac vám dáme malý špeciálny bonus