ZABEZPEČÍME VÁM NAJVYŠŠIU MOŽNÚ ZĽAVU

Zľavové podmienky cestovných kancelárií bývajú dosť komplikované a vyznať sa v nich môže byť pomerne zložité. Zľavy sa rôzne kombinujú, prípadne sa kombinovať nesmú, sú časovo obmedzené, týkajú sa iba vybraných kapacít a termínov, niekedy je možné vybrať viac zliav, ale je možné uplatniť iba jednu, atď. Nesprávnou objednávkou sa môžete pripraviť o dosť peňazí.

My urobíme túto prácu za vás a zaistíme vám tak najvyššiu možnú zľavu, ktorú možno v danom okamihu získať, vrátane vernostných resp. iných bonusov.

A pozor – u nás vidíte konečnú cenu vrátane povinných poplatkov hneď v prvom kroku. Žiadne skryté príplatky a žiadne prekvapenie, že cena je nakoniec iná, než akú ste videli na začiatku...

 

NAŠA PRÁCA VÁS NESTOJÍ ANI CENT

Naším príjmom nie je marža, ale provízia. Ceny zájazdov preto nie sú navýšené ani o cent a sú úplne zhodné s cenami usporiadateľa zájazdu. Garantujeme vám, že daný zájazd nekúpite lacnejšie nikde inde. Nikdy neplatíte nič vopred, ale vždy až po podpise zmluvy o obstaraní zájazdu.

 

ZÁJAZDY VŠETKÝCH CK VYBERÁTE A POROVNÁVATE NA JEDNOM MIESTE!

Každá CK, ktorá organizuje zájazdy, vám bude ponúkať iba ten svoj produkt. U nás môžete vyberať, porovnávať a rezervovať zájazdy z ponuky viac ako 100 cestovných kancelárií zo Slovenska, Česka, Nemecka, Rakúska, Poľska a Chorvátska. Nie je potrebné nikam chodiť, listovať v katalógoch, hľadať pobočky CK, ktoré možno vo vašom okolí ani nie sú. Nemusíte hľadať a pracne porovnávať na jednotlivých weboch CK a nemusíte ani zisťovať, či sú zájazdy poistené. U nás dostanete toto všetko na jednom mieste. A samozrejme za konečné ceny bez skrytých príplatkov!

Náš kódex kvality: Ak dostaneme na zájazdy nejakej cestovnej kancelárie väčšie množstvo negatívnych recenzií, zájazdy tejto kancelárie ďalej nepredávame. Tým síce zmenšujeme svoju ponuku v porovnaní s konkurenciou, ale naším hlavným záujmom je ponúkať len kvalitné a overené produkty.

 

KOMPLETNÝ DOVOLENKOVÝ SERVIS

Snažíme sa, aby ste mohli úplne všetky úkony súvisiace s vybavením vašej dovolenky urobiť priamo z vášho počítača, tabletu alebo telefónu. U nás vybavíte všetko pohodlne elektronicky vrátane zmluvy a úhrady.

A to nie je všetko.

Hľadáte najvýhodnejšiu letenku? U nás si môžete vybrať v najväčšom rezervačnom systéme ten najlepší letecký spoj a kúpiť si online letenku pre vašu individuálnu dovolenku alebo služobnú cestu.

Cestujete radšej na vlastnú päsť? Pripravili sme pre vás online systémy, ktoré umožňujú prenájom víl a apartmánov vrátane obľúbeného Chorvátska. Všetko pohodlne a v jazyku, ktorému rozumiete.

Vyraziť do zahraničia bez cestovného poistenia sa nemusí vyplatiť, preto sme vám pripravili možnosť poistiť sa online u jedného z najväčších poskytovateľov cestovného poistenia a asistenčných služieb. Opäť nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte pohodlne z našich stránok.

 

STÁLE AKTUALIZOVANÁ PONUKA A KVALIFIKOVANÉ INFORMÁCIE

Ponuka zájazdov na našom webe sa automaticky aktualizuje každú hodinu u veľkých CK a raz denne u tých menších. So stále viac CK máme online prepojenie priamo na ich rezervačné systémy, takže hneď vieme aktuálny stav obsadenosti a pri niektorých zájazdoch ho dokonca vidíte priamo aj vy.

Zúčastňujeme sa prezentácií jednotlivých cestovných kancelárií, predstavovania nových katalógov a študijných ciest do rôznych destinácií s cieľom spoznať čo najviac hotelov. Máme informácie a skúsenosti. A ak vám nebudeme vedieť poradiť priamo, vieme, kam sa obrátiť a kde požadovanú informáciu rýchlo získať. Na to sme tu :-).