Garancia najnižšej ceny

Garancia najnižšej ceny

Vďaka nášmu profesionálnemu vyhľadávaciemu systému s nepretržitou aktualizáciou u nás nájdete najširšie spektrum zájazdov pod jednou strechou. 24 hodín denne máte k dispozícii najväčší a najprehľadnejší katalóg zájazdov všetkých CK a možnosť výberu dovolenky presne podľa svojich predstáv.

Zľavové podmienky cestovných kancelárií bývajú dosť komplikované a vyznať sa v nich môže byť pomerne zložité. Zľavy sa rôzne kombinujú, prípadne sa kombinovať nesmú, sú časovo obmedzené, týkajú sa iba vybraných kapacít a termínov, niekedy je možné vybrať viac zliav, ale je možné uplatniť iba jednu, atď. Nesprávnou objednávkou sa môžete pripraviť o dosť peňazí. My urobíme túto prácu za vás a zaistíme vám tak najvyššiu možnú zľavu, ktorú možno v danom okamihu získať.

Za túto službu nezaplatíte nič naviac, pretože zájazd si u nás objednáte za úplne rovnakú cenu ako u organizátora zájazdu, vrátane zliav a vernostných bonusov. Na základe toho si môžeme dovoliť vyhlásiť garanciu najnižšej ceny.

Garancia najnižšej ceny

Ak ste našli v inej cestovnej kancelárii resp. agentúre presne rovnaký zájazd za nižšiu cenu, pošlite nám danú ponuku a my ju nielenže dorovnáme, ale naviac vám poskytneme špeciálny bonus.

 

 

Podmienkou pre uplatnenie garancie najnižšej ceny je zaslanie oficiálnej ponuky od cestovnej kancelárie alebo agentúry na rovnaký zájazd ponúkaný na našej stránke.

Konkurenčná ponuka musi obsahovat:

  • aktuálny dátum vystavenia
  • zájazd v rovnakej dĺžke a v rovnakom termíne ako v našej ponuke
  • zájazd s rovnakým miestom odletu, príletu alebo miestom odjazdu, príjazdu ako v našej ponuke
  • zájazd s rovnakými službami (typ a kategória ubytovania, stravovanie, spôsob dopravy, poistenie, atď.) ako v našej ponuke
  • rovnaký počet dospelých osôb a detí vrátane veku ako v našej ponuke

Konkurenčná ponuka nám musí byť doručená najneskôr s objednávkou zájazdu.

Výluka garancie najnižšej ceny

Konkurenčná ponuka nesmie obsahovať vernostnú, firemnú zľavu prípadne inú zľavovú kartu u organizujúcej cestovnej kancelárie, pretože tieto zľavy nie sú zohľadnené v našich cenníkoch, nakoľko nemôžeme vopred vedieť, že klient si na ne uplatní nárok. Vernostné, firemné, prípadne iné zľavy budú automaticky odrátané v cestovnej zmluve po preukázaní nároku na zľavu.

Garancia najnižšej ceny sa týka zájazdov organizovaných cestovnými kanceláriami:

Aeolus, Aquamarin, Awertravel, Bubo, ETI, Exim Tours, ESO travel, Intermedial, Fifo, Firo tour, Globtour, HappyTravel, Hechter, Hydrotour, Juventour, Kartago tours, Koala tours, Kovotour, Lipa, Leonardo, Lymos-tourist, Neckermann, Maxi reisen, Nev dama, Oneworld travel, Orex travel, Pantour, Pax tour, Paxtravel, Pegas tour, Ruefa, Satur, Seneca tours, Solartour, Solvex, Tatratour, Terratravel, Time travel, Tip travel, TUI ReiseCenter, Turancar, Vítkovice tours, Waldtour.