Južná Kórea, Japonsko

Južná Kórea, Japonsko, Južná Kórea, 29.10.2017, Raňajky
Južná Kórea, Japonsko
Termín:
29.10.2017 – 12.11.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:15 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:52902081
4 570 € Príplatky v cenníku

Dva technologicky najvyspelejšie národy sveta. Dva národy, ktoré spája zároveň dlhá a dosť nevraživá história. Lákavá cesta, ktorá umožní spoznať a porovnať hodnoty Kórejcov a Japoncov. Cez kuchyňu zas zistíme, ktorá je bližšia nášmu naturelu a zároveň ochutnáme špeciality Ďalekého východu. Krajina zapadajúceho slnka a jej historický sok. Prežite vzrušujúce dni na tejto výbornej komparatívnej ceste.

170 metrov od hraníc so Severnou Kóreou, pohľad na Fiji zo šinkansenu, tanec volaviek v Sensódži, kvitnúce sakuri, tajné zábery z onsenu. Že čo to je? Wasabi kontra kimči. Bibimbap kontra kaiseki. Prečo Kórejci tak nenávidia Japoncov? Prečo sa v Kórei aj v Japonsku demonštruje v nedeľu? Aký príklad si z týchto štátov môťe zobrať Európa a konkrétne Vy? Aké poskytuje v týchto štátoch služby? Na tieto a všetky Vaše otázky zodpovie Ľuboš Fellner.

Cena zahŕňa
12 x ubytovanie v 3*-4* hoteloch v dvojposteľových izbách
vždy kvalitné raňajky formou bufetu
doprava po Kórei prenajatým klimatizovaným mikrobusom (veľká výhoda!)
všetky vstupy podľa programu
slovenského sprievodcu
najlepšie poistenie proti insolventnosti.
asistenčné služby CK
Cena nezahŕňa
Cena nezahŕňa: letiskové poplatky, inú stravu (doplatok plná penzia Kórea 96 eur) zahŕňa opulentnú plnú penziu väčšinou formou bufetu, vreckové

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. DO ÚDAJOV O CESTUJÚCICH JE PRI DEŤOCH NUTNÉ ZADAŤ DÁTUM NARODENIA.
Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať, poskytneme ďalšie informácie a vybavíme potrebné formality.
FIRST MOMENT - LAST MINUTE ZĽAVY SÚ UŽ ODPOČÍTANÉ !

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Aktuálna konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prísteľke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Potom, ako urobíte na našej stránke nezáväznú objednávku, overíme aktuálnu voľnú kapacitu a aktuálnu cenu.  Nevybavujeme objednávky, pri ktorých nie sú vyplnené všetky údaje cestujúcich vrátane veku! Akonáhle budeme mať všetko overené a potvrdené, spojíme sa s Vami, potvrdíme Vám rezerváciu a následne Vám emailom zašleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu, ako všetko vybaviť. Zmena cien, termínov a povinných príplatkov je vyhradená.

Aktuálnu cenu vrátane všetkých príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám radi na požiadanie overíme aj bez objednávky. Cena sa môže zmeniť, a to v závislosti od aktuálnej obsadenosti, ceny letenky, letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, atď. Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK