Čínský nový rok

Čínský nový rok, Čína, 10.2.2018, Polpenzia
Čínský nový rok
Termín:
10.2.2018 – 17.2.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:56969475
1 709 € Konečná cena

Popis
Praha –  Peking : prohlídka tzv. Zakázaného města  – nejrozsáhlejší palácový komplex na světě, který byl po 500 let skryt před zraky obyčejných smrtelníků; procházka po náměstí Nebeského klidu (Tchien-an-men); večer místní specialita pekingská kachna .Peking : celodenní výlet do soutěsky Longqing (Lung-čching), kde se pravidelně koná menší obdoba festivalu ledových soch ve městě Harbin – večerní různobarevně nasvětlené ledové výtvory ; pozdní návrat zpět do Pekingu.Peking : návštěva parku Beihai (Pej-chaj) s ohromnou tzv. Bílou stúpou a zdí Devíti draků ; lamaistický klášter Yonghegong (Jung-che-kung) a konfuciánská akademie  – centrum tradiční čínské vzdělanosti.Peking : celodenní výlet na Dlouhou zeď   jeden z novodobých divů světa a největší stavbu lidstva –  procházka po Zdi usnadněná výjezdem lanovkou; cestou zastávka u olympijských sportovišť –  Ptačí hnízdo, Vodní kostka .Čínský "Silvestr" : prohlídka Letního paláce  – letní sídlo čínských císařů v podhůří Západních hor na břehu jezera Kunming (Kchun-ming), četné pavilony a mramorová loď  císařovny Cixi (Cch'-si), možnost zabruslit si na jezeře; večerní a noční celopekingský ohňostrojový rej .Čínský nový rok : návštěva chrámu Nebes , místa, kam se chodívali „synové nebes“ modlit za dobrou úrodu –  pozorování slavnostního obětování ; rozsáhlé novoroční trhy s různými čínskými tretkami a dobrotami.Peking – Praha: letecký návrat do ČR. Využijte možnost individuálního prodloužení na tropickém ostrově Hainan (Chaj-nan) – více informací v CK.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. DO ÚDAJOV O CESTUJÚCICH JE PRI DEŤOCH NUTNÉ ZADAŤ DÁTUM NARODENIA.
Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať, poskytneme ďalšie informácie a vybavíme potrebné formality.
FIRST MOMENT - LAST MINUTE ZĽAVY SÚ UŽ ODPOČÍTANÉ !

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Aktuálna konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prísteľke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Potom, ako urobíte na našej stránke nezáväznú objednávku, overíme aktuálnu voľnú kapacitu a aktuálnu cenu.  Nevybavujeme objednávky, pri ktorých nie sú vyplnené všetky údaje cestujúcich vrátane veku! Akonáhle budeme mať všetko overené a potvrdené, spojíme sa s Vami, potvrdíme Vám rezerváciu a následne Vám emailom zašleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu, ako všetko vybaviť. Zmena cien, termínov a povinných príplatkov je vyhradená.

Aktuálnu cenu vrátane všetkých príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám radi na požiadanie overíme aj bez objednávky. Cena sa môže zmeniť, a to v závislosti od aktuálnej obsadenosti, ceny letenky, letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, atď. Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK